fbpx

Vai fitosaunai ir vieta Tavā mājoklī?

Iedomājies, pēc garas darbadienas Tu pārrodies mājās, savā dvēseles svētnīcā, atstāj visas problēmas aiz durvīm un iekāp mazā SPA paradīzē, kur Tevi apņem maigs siltums, liegs tvaika pieskāriens un pasakaini aromāti… Turklāt tas viss stiprina imunitāti un uztur labu veselību.

Kompakta - aizņem tikai 1m2

Kas ir pārsteidzoši, šāda veselības un skaistuma saliņa jeb mini SPA bez raizēm ietilpst Tavā guļamistabā! Maza, ātri uzsilst un ir veselībai ne tikai draudzīga, bet pat ļoti vajadzīga – tā dažos vārdos varētu raksturot fitosaunu. Tu saprati pareizi, mēs nerunājam par atsevišķu ēku vai īpaši ierīkotu telpu mājoklī, bet gan par kompaktu SPA kapsulu. Tā aizņem mazāk vietas nekā masāžas krēsls un to var viegli novietot jebkurā telpā, kur iespējams atvērt logu, tātad – pat Tavā guļamistabā! 

Fitosauna ir inovatīva un moderna mini sauna, kurā ar ģeneratora palīdzību tiek ievadīts tvaiks. Atšķirībā no tradicionālajām pirtīm, kas rada sausu karstumu, fitosauna nodrošina mitru tvaiku, kam var pievienot ēteriskās eļļas, dažādus ekstraktus un ārstniecības augus, lai uzlabotu veselību. Taču tas nebūt nav vienīgais iemesls, kas padara to par lielisku ieguldījumu Tavā mājoklī un labsajūtā! 

Iederas ikvienā interjerā

Mājokļos ar lielu platību interjeru iekārtot ir salīdzinoši vienkārši un tajos iespējams atvēlēt arī atsevišķu telpu saunai. Protams, tas izmaksā diezgan dārgi, taču komfortu un iespēju relaksēties ir pelnījis ikviens. Fitosauna ir ne vien ekonomiski izdevīga, bet arī lieliski iederas, piemēram, studio tipa dzīvokļos, tādējādi tā ir pieejama plašākam cilvēku lokam. 

30% no visiem fitosaunu īpašniekiem izvēlas to novietot tieši guļamistabā, jo tas ir ērti un parocīgi. Lai Tevi nemulsina fakts, ka tvaiks un mitrums ir savienojams jēdziens ar guļamistabu – tā patiešām ir, mēs to esam izmēģinājuši un savas ādas. Veidojot fitosaunas, esam parūpējušies par tās dizainu un funkcionalitāti, lai maksimāli ierobežotu tvaika izkļūšanu ārpus koka kapsulas. Tādēļ mitrums telpā nonāk tikai pavisam nelielā daudzumā, nenodarot bojājumus sienām un griestiem. 

Viegla uzstādīšana un kopšana

Fitosaunas uzstādīšana ir ļoti ērta un vienkārša. Tā nav jāpieslēdz ne ūdensvadam, ne kanalizācijas notekai. Sākotnēji ūdens tiek liets tieši tvaika ģeneratorā, un liekais šķidrums nonāk īpašā traukā, kas novietots zem saunas. Vienīgais, kas Tev nepieciešams, ir standarta elektrības pieslēgums. Turklāt, tvaika ģenerators (max 1 kW) patērē mazāk elektrības nekā elektriskā plīts (max 2 kW). 

Ilgtermiņa ieguldījums veselībā

Ziemeļu reģionā pirts un saunas cienītāju netrūkst. Paskatīsimies kaut vai uz netālajiem kaimiņiem Somijā, kur tā ir teju katrā mājā. Tas pavisam noteikti ir viens no iemesliem, kāpēc viņi ir laimīgakie cilvēki pasaulē. 

Fitosauna ir kā privātais SPA – Tu vari ļauties relaksācijai tur, kur jūties vislabāk. Klīniskie pētījumi rāda, ka regulārs saunas apmeklējums (2-3 x nedēļā) par 27% var samazināt risku saslimt ar sirds un asinsvadu slimībām. Ir izpetīts, ka cilvēka mūžs var būt garāks, var uzlaboties ādas stāvoklis un limfas cirkulācija, samazināties iekaisumi, ievērojami uzlaboties pašsajūta un samazināties ikdienas stresa līmenis. 

Ilgtermiņā fitosauna pozitīvi ietekmē gan ķermeni, gan prātu. Tāpat tā var ietaupīt gan laiku, gan līdzekļus, kas tiek tērēti tradicionālās pirts vai SPA apmeklējumos – viss vajadzīgais Tev vienmēr būs rokas stiepiena attālumā. 

Vairāk informācijas:
+371 29221453
info@fitosauna.com

×

Sveiki! Spied uz mana vārda, lai uzsāktu čatu ar mani WhatsApp.

× Vai varu kā palīdzēt?