FITOSAUNA

Par Mums

Misija

Mūsu misija ir uzlabot Tavu dzīves kvalitāti un veicināt veselīgāku nākotni, izmantojot mūsu unikālos SPA produktus.

 

Vīzija 

  • Veselīgākās SPA procedūras pieejamas katrās mājās bez laika un resursu ierobežojumiem.
  • Stipra imunitāte, noturība pret vīrusiem un stabila, laba veselība – katra cilvēka organisma dabiskais, nemainīgais stāvoklis.
  • Ikvienam ikdienā ir pieejama iespēja pilnvērtīgi relaksēties, atpūtināt prātu un ķermeni, atjaunot enerģijas līmeni, neizejot no mājas.

 

Vērtības

Vienkāršība
Atsaucīgums
Profesionalitāte
Kvalitāte
Toms Lemeševskis

Mūsu stāsts

Mani sauc Toms un es esmu uzņēmuma dibinātājs.
Visu savu dzīvi esmu saistījis ar sportu, un kopš 5 gadu vecuma nodarbojos ar cīņas sporta veidiem. 

Agrāk ar džudo nodarbojos profesionāli un biju viens no labākajiem cīkstoņiem Baltijā, taču sakarā ar veiksmīgu karjeru IT nozarē džudo un citus sporta veidus es atstāju ikdienas hobija līmenī.
Sports paņem daudz spēka un enerģijas, tāpēc ir svarīgi atjaunot organismu pēc treniņiem un sacensībām. 2017. gadā treniņnometnes laikā Krievijā man bija iespēja izmēģināt unikālu produktu – Fitosaunu. Kaimiņvalsts sportisti šo vienreizējo produktu izmantoja pēc treniņiem, lai atslābinātu muskuļus, attīrītu un atjaunotu organismu.
Atgriežoties Latvijā, vēlējos arī sev iegādāties šādu produktu, jo kompakto izmēru dēļ to var novietot arī dzīvoklī, tomēr saskāros ar šī produkta nepieejamības problēmu Latvijā.

Šobrīd strādāju IT nozarē par telekomunikāciju biznesa analītiķi. Pēc garas un psiholoģiski piesātinātas dienas ofisā Fitosauna ir efektīvs un ātrs veids kā atslābināt ķermeni, relaksēt prātu un attīrīt organismu. Fitosauna man ietaupa gan laiku, gan naudu, tajā pašā laikā ievērojami uzlabo pašsajūtu un veselību. 

Apsverot šos faktorus, man radās pamatota interese dot iespēju uzlabot veselību unikālā veidā arī katram no jums!  Es ticu, ka šīs procedūras ir viena no tām lietām, kas katram no mums iedod jaudu sasniegt vēl vairāk mērķu un rast jaunus izaicinājumus dzīvē!

Ražošana

Mūsu ražotne atrodas Alūknes pusē. Ar rokām darināto fitosaunu veidojuši labākie savas jomas profesionāļi. Katra sauna ir individuāli pārdomāta un katrai ir sava tapšanas vēsture pirms nonākšanas Tavās rokās. Mēs ar lepnumu piedāvājam šis saunas Jums, lai varat baudīt neizmirstamu pieredzi gadiem ilgi!

APSES KOKS – DABAS BRILJANTS AR DZIEDINOŠĀM ĪPAŠĪBĀM

Apses koks ir dārgums, ko mums sniedz daba. Ja vēlies izmantot dabas spēku, lai uzlabotu savu veselību un vitalitāti, apses koks ir tas, ko meklē. Augot tālu no piesārņotajām vietām, šis koks ir pilns ar tīru un spēcīgu enerģiju, kas palīdzēs Tev sasniegt harmoniju ar dabu un sevi. Atklāj apses koka spēku jau šodien un iegūsti labsajūtu, ko jau sen esi pelnījis.

×

Sveiki! Spied uz mana vārda, lai uzsāktu čatu ar mani WhatsApp.

× Vai varu kā palīdzēt?